Дизайн сайту

Створення ексклюзивного дизайну сайту - головна умова упізнанності вашої компанії в інтернеті.

Виготовлення власного сайту для ведення бізнесу - це правильний крок в потрібному напрямку! Проте це твердження буде вірним на сто відсотків лише у випадку, якщо веб дизайном займається професійний розробник. Мій досвід створення подібних ресурсів дає унікальну можливість догодити клієнтові, виконати його замовлення з максимальним втіленням поставлених цілей і завдань.

Дизайн сайту - це той "одяг", по якому відвідувач складає свою первинну думку і визначає, чи варто йому затриматися на цій сторінці трохи довше, щоб детальніше ознайомитися з його змістом. Власне, саме від веб дизайну великою мірою залежить, чи захоче випадковий гість стати постійним покупцем інтернет-магазину або надійним партнером по бізнесу.

Одна з головних вимог, якою необхідно керуватися при розробці дизайну сайту, - це відповідність існуючим нормам і тенденціям. Але цього явно недостатньо, тому що в такому випадку сайт може вийти нудним, бляклим, схожим на тисячі інших ресурсів. Треба проявити креативність, щоб web-дизайн мав специфічні відмінності, характерні саме для  певної тематики і конкретного сайту, тобто виділяв власника з величезної кількості конкурентів. Для цього існує безліч інструментів: колірна гамма, що підкреслює особливості сайту, але не відволікаюча від основного змісту; наявність додаткових ілюстрацій; відповідність дизайну сайту контенту.

Є ще немало секретів, які використовуються мною для того, щоб веб дизайн став ефективним інструментом бізнесу, а не простою прикрасою створюваного або існуючого інтернет-ресурсу. Я готовий використати свої знання і уміння для того, щоб створити працюючий на вас сайт.